Apie mus

PeachPerfectSkin - tai vieta, kur mokslo ir grožio samplaikoje gimę naujausi veido odos priežiūros išradimai, pasitinka savo ištroškusius naujovių ir siekiančius geriausių rezultatų vartotojus.

Mūsų tikslas – atrasti ir pasiūlyti jums, inovacijų ištroškusiems, save mylintiems, pažangiems pirkėjams, išgarsėjusias pasaulyje, bet dar nepatekusias į Baltijos šalis, karščiausias grožio pramonės naujienas.

Grožio įranga ir natūrali kosmetika atkeliavo iš skirtingų pasaulio kampelių: Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Pietų Korėjos. Tai naujausia, bet jau puikiai save užsirekomendavusi grožio ir estetikos įranga, jaunystę, odos ir kūno sveikatą sugrąžinantys raudonųjų dumblių geliai, kolagenai ir analogų neturintys hialurono mikroadatiniai pleistrai.

Jums atrinkome tik kosmetiką, pelniusią prestižinių grožio pramonės konkursų apdovanojimus, tokius kaip: Luxury Lifestyle Awards Winner 2021, WOMEN'S HEALTH, 2022, BEAUTY SHORTLIST AWARD, 2023, VOGUE 2021, OK! Magazine 2022, Cosmoprof & Cosmopack 2022, Tatler – A Beauty Editor 2022, "Attracta Beauty Awards" 2023 ir kt.

Laukiame čia visų, kas trokšta džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje šiandien ir visada!