Mikroadatiniai hialurono pleistrai

Šiame straipsnyje norėtume pasidalinti įdomiais faktais apie Mikroadatinius pleistrus. LUNA MICROCARE® pleistrai jau kurį laiką yra žinomi kitose pasaulio šalyje ir jau spėjo gauti nemažai prestižinių grožio konkursų ir žurnalų apdovanojimų, tačiau, Lietuvoje yra dar palyginti mažai žinomi.

Dėl pleistruose naudojamos unikalios mikroadatėlių technologijos, jie gali būtų taikomi įvairioms estetinėms odos problemoms spręsti: juoko, pykčio ir paakių raukšlėms koreguoti ir naikinti, taip pat pašalinti spuogus ir jų paliktus randus. Keletas LUNA MICROCARE® produktų yra skirti pigmentinėms dėmės šalinti. Taigi, mikroadatiniai pleistrai gali padėti visų amžiaus vyrams ir moterims. Jei manote, kad veido odos senėjimo tema jums dar neaktuali, LUNA MICROCARE® pleistrai gali padėti atgaivinti jūsų veidą po ilgos kelionės ar triukšmingo vakarėlio.

Priklijavę pleistrus  paakių zonoje, kitą rytą nebematysite jokių nuovargio pėdsakų, jokių tamsių ratilų ar paburkimų.         

Taigi, kodėl LUNA MICROCARE® pleistrai vadinami mikroadatinias?

Specialios technologijos pagalba, pleistro paviršiuje yra formuojamos mažytės kugio formos struktūros, pripildytos aktyviųjų medžiagų. Šios struktūros yra tik pusės žmogaus plauko storio. Mikroadatėlės veikia kaip aktyvių ingredientų rezervuaras, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra natūraliai tirpstantys biopolimerai, tokie kaip hialurono rūgštis.

Pleistrus priklijavus prie odos, adatėlės visiškai ištirpsta per 2 val. Kad būtų pasiektas maksimalus poveikis, pleistrus rekomenduojama palikti nakčiai.

Produktas, yra priskirtas ES bendrosios kosmetikos kategorijoje, praėjo griežtus patikrinimus ir klinikinius tyrimus, patvirtinusius jo saugumą ir kokybę. Šis produktas buvo sertifikuotas ADSL JK ir Dermatest GmbH klinikų Vokietijoje.

Skirtingai nuo kitų su odos senėjimu kovojančių produktų, kurie skirti veikti  odos paviršių, LUNA MICROCARE® pleistrai, su mikroadatėlėmis, pripildytomis hialurono rūgšties ir klinikiniu būdu įrodyto veikliųjų medžiagų mišinio, veikia odos senėjimą iš vidaus.

Jie neskausmingai praduria viršutinį odos sluoksnį ir tiekia veikliąsias medžiagas ten, kur kitos analogiškos priemonės, dėl natūralios odos absorbcijos apribojimų, pasiekti negali. 

Pleistrai nesukelia jokios alerginės reakcijos ar odos sudirginimo.

Šiai efektyviai senėjimo ir kitas odos problemas sprendžiančiai priemonei yra naudojamos hidrokoloidines juostos, kurios yra plačiai naudojamos gydant žaizdas ir po įvairių dermatologinių procedūrų. Ši medžiaga užtikrina gerą žaizdos ventiliaciją ir apsaugo nuo išorinės aplinkos poveikio.

Kad pleistrų poveikis būtų maksimalus, juos reikia naudoti ant švarios ir sausos odos.

Kad išvengtumėte infekcijos, nerekomenduojama naudoti pleistrų ant pažeistos odos. Pašalinus pleistrus po dviejų valandų arba ryte, galima vėl naudoti įprastas odos priežiūros priemones.

Pleistrus taip pat galima be jokių apribojimų naudoti nėštumo metu, nes jie pagaminti iš gerai ištirtų ir saugių dermatologiškai patikrintų ingredientų. Jei vis dėl to norėtumėte būti visiškai ramūs dėl pleistrų saugumo, rekomenduojama pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Pabaigai norėtume paminėti, kad visi LUNA MICROCARE® SERIES pleistrai yra vienkartiniai, todėl po naudojimo juos reikia išmesti.

Gyvūnėlių mylėtojai ir veganai gali ramiai naudoti LUNA MICROCARE® produktus, nes jų gamybos ir testavimo procesas yra sertifikuotas gyvūnėlių apsaugos organizacijos PETA.

Kviečiame išbandyti šią tikrai efektyvią ir daugelio vartotojų pripažinimo sulaukusią grožio priemonę.

Grįžti į tinklaraštį

Luna MicroCare mikroadatiniai pleistrai